Հոկտեմբերի 17, երկուշաբթի x Հոկտեմբերի 18, երեքշաբթի 13.00-14.30 Ընտրություն 14.30-15.10 Ինքնակրթություն 15.10-15.30 Ընդմիջում 15.30-16.00 մուլտֆիլմի դիտում 16.00-16.30 Դասասենյակի մաքրում 16.30-17.00 Քայլք դեպի մայր դպրոց Հոկտեմբերի 19, չորեքշաբթի 13.35-14.00 Հանգստի ժամ 14.00-15.00 Ինքնակրթություն 15.00-15.30 Ընդմիջում 15.30-16.15 Բակային խաղեր 16.15-16.30 Դասասենյակի մաքրում 16.30-17.00 Քայք դեպի մայր դպրոց Հոկտեմբերի 20, հինգշաբթի 13.00- 14.30 Ընտրություն 14.30-15.00 Ընդմիջում 15.00-15.30 Պարտիզապուրակային գործունեություն…
Category: Երկարացված Օրվա Աշխատաժամանակ
10-14.10.2022 աշխատակարգ.փոխարինում
Հոկտեմբերի 10, երկուշաբթի 13․35-14․00 Հանգստի ժամ 14․00-15․00 Բակային և ազգային խաղեր 15․00-15․30 Ընդմիջում 15․30-16․00 Ինքնակրթություն 16․00-16․30 Դասասենյակի մաքրում 16․30-17․00 Քայլք դեպի մայր դպրոց Հոկտեմբերի 11, երեքշաբթի 13.00-14.30 Ընտրություն 14.30-15.10 Ինքնակրթություն 15.10-15.30 Ընդմիջում 15.30-16.00 Անթափոն կենցաղ նախագիծ 16.00-16.30 Դասասենյակի մաքրում 16.30-17.00 Քայլք դեպի մայր դպրոց Հոկտեմբերի 12, չորեքշաբթի 13.35-14.00 Հանգստի ժամ 14.00-15.00 Ինքնակրթություն 15.00-15.30 Ընդմիջում 15.30-16.15 Երաժշտական…
07.02.22-11.02.22 թթ. աշխատաժամանակ /փոխարինում
երկուշաբթի 13.35-14.00 -Սեղանի խաղեր 14.00-14.30 -Ընդմիջում 14․30-15.30 -Ինքնակրթություն 15․00-16․00 -Բակային ազգային խաղեր 16.00-16.30 -Դասասենյակի մաքրություն 16.30-17.00 -Քայլք դեպի երթուղայիններ երեքշաբթի 13.00-14.20 —Ընտրություն 14․30-15․00 -Ընդմիջում 15․00-16․00 Մուլտֆիլմի դիտում 16.00-16.30 բույսերի խնամք 16.30-17.00 Քայլք դեպի երթուղայիններ Չորեքշաբթի 13:30-14:00 -Թումանյանական ընթերցումներ 3-րդ դասարանցիների հետ 14:00-14:30 — ընդմիջում 14:30-15:00 — ինքնակրթություն 15:00-16:00 -բակային խաղեր 16:00-16:30 -դասասենյակի մաքրություն 16.30-17.00 — Քայլք դեպի երթուղայիններ Հինգշաբթի 13.00-14.20 — Ընտրություն 14.30-15․00— Ինքնակրթություն 15․00-15.20 -Ընդմիջում 15․30-16․30 — դասասենյակի մաքրություն 16.30-17.00— Քայլք դեպի երթուղայիններ Ուրբաթ 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ընդմիջում 15:15-16:30…
07.06.21-11.06.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 սեղանի խաղեր 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 այց ուսումնական ագարակ / ձիավարություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 Բնագիտական Փորձեր 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 բացօթյա լող 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 բակային խաղեր / Ազգային Խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 տեխնոլոգիական աշխատանք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 մուլտֆիլմի դիտում -քննարկում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
31.05.21-04.06.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 Ազգային Խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 բացօթյա լող / Բնագիտական Փորձեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 Ազգային Խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 մուլտֆիլմի դիտում -քննարկում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
10.05.21-14.05.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 ինքնակրթություն 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 զբոսանք բախշյան այգում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 տեխնոլոգիական աշխատանք 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 սեղանի խաղեր (շախմատ,շաշկի) 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 Այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 խաղեր բախշյան այգում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
03.05.21-07.05.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 ինքնակրթություն 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 զբոսանք բախշյան այգում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ փոխարինում
26.04.21-30.04.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 ինքնակրթություն 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 զբոսանք բախշյան այգում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 սեղանի խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 ձիավարություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 մուլտֆիլմի դիտում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 շախմատ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
19.04.21-23.04.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 ինքնակրթություն 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 զբոսանք բախշյան այգում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 այց ուսումնական ագարակ 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 ձիավարություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 սեղանի խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 մուլտֆիլմի դիտում քննարկում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
12.04.21-16.04.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 10:15 մասնակիցների դիմավորում Սուրբ Երրորդություն եկեղեցու բակում 10:30 ուսումնական ժամերգություն Սուրբ Երրորդություն եկեղեցում 10.45 սովորողների խմբի ուղեկցում Արևմտյան դպրոց 11:20-12:00 Ուսումնական Ագարակ. Ձիերի խնամք, ձիավարություն. 4-5-րդ դասարանի կենդանասերների խումբ. 13։00-13։15՝ Ճանապարհում հյուրերին Մայր դպրոց. 13:30-14:15 ընդմիջում 14:30-15:00 ուսուցչական երգչախումբ 15:00-16:30 Մարմարյա սրահ․Համերգ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 Ծիածանի գույները Նախագիծ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 այց ուսումնական ագարակ 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում…
05.04.21-09.04.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 ինքնակրթություն 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 այց ուսումնական ագարակ 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 զարգացնող խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 մուլտֆիլմի դիտում քննարկում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
Բլեյան բաց ցանցով կրթական հավաք (12.04)
10:15 մասնակիցների դիմավորում Սուրբ Երրորդություն եկեղեցու բակում 10:30 ուսումնական ժամերգություն Սուրբ Երրորդություն եկեղեցում 10.45 սովորողների խմբի ուղեկցում Արևմտյան դպրոց 11:20-12:00 Ուսումնական Ագարակ. Ձիերի խնամք, ձիավարություն. 4-5-րդ դասարանի կենդանասերների խումբ. 13։00-13։15 Ճանապարհում հյուրերին Մայր դպրոց. 13:30-14:15 ընդմիջում 14:30-15:00 ուսուցչական երգչախումբ 15:00-16:30 Մարմարյա սրահ․Համերգ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
29.03.21-02.04.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 ինքնակրթություն 14:15-15:00 ընդմիջում 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի Գագարին պրոեկտ- Վարսեր, Գեղամավան գյուղեր այցելություն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 տեխնոլոգիական աշխատանք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 տրամաբանական խաղեր-խնդիրներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 մուլտֆիլմի դիտում քննարկում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
15.03.21-19.03.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն — Գարուն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 սեղանի խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 Այց Ջերմոց-Լաբորատորիա 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 տեխնոլոգիական աշխատանք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 մուլտֆիլմի դիտում քննարկում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
08.03.21-12.03.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի Մարտի 8 —Կանանց միջազգային օր Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 այլընտրանքային նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 տեխնոլոգիական աշխատանք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 զբոսանք Բախշյան այգում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
01.03.21-05.03.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 սեղանի խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 հեծանվավարություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 տեխնոլոգիական աշխատանք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 ֆիլմի դիտում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
22.02.21-26.02.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 այլընտրանքային նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 սեղանի խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 Ձիավարություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 ֆիլմի դիտում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
15.02.21-19.02.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 տրամաբանական խնդիրներ — հանելուկներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 մուլտֆիլմի դիտում ՛՛Հոգի՛՛ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 մուլտֆիլմի դիտում ՛՛Հոգի՛՛ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
08.02.21-13.02.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 զարգացնող խաղեր -խնդիրներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 Ձիավարություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 ֆիլմի…
01.02.21-05.02.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 տրամաբանական խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 Ձիավարություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 նկարչություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 ֆիլմի դիտում 14:15-15:00 …
25.01.20-29.01.20 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 զարգացնող խաղ-հանելուկներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 նախագծային աշխատանք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի Բանակի Օր Ուրբաթ 13:30-14:15 նախագծային աշխատանք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 ֆիլմի դիտում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն
18.01.21-22.01.21 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 ֆիլմի դիտում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 սեղանի խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 09:00-12:50 ճամբարային գործունեություն( փոխարինում) 13:50-14:15 ընտրությամբ գործունեություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 բնագիտական փորձ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն…
11.01.21-15.01.21թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-16:30 ուսուցչական երգչախումբ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 նախագծային աշխատանք 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 տեխնոլոգիական աշխատանք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բույսերի խնամք 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 բնագիտական փորձ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն…
21.12.20-25.12.20 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն Paint-ով 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 Խաղաղության Հրեշտակներ նախագիծ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 տրամաբանական խաղեր-խնդիրներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 սեղանի խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 գրաֆիկական թելադրություններ…
14.12.20-18.12.20 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 տրամաբանական խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բույսերի խնամք 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 սեղանի խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 գրաֆիկական թելադրություններ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բույսերի խնամք 16:30-17:00 …
07.12.20-11.12.20 թթ. Աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 գրաֆիկական թելադրություններ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 Տրամաբանական խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 նկարչություն 16:30-17:00 …
30.11.20-04.12.20 թթ. Աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 գրաֆիկական թելադրություններ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բույսերի խնամք 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 տեխնոլոգիական աշխատանք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 …
23.11.20-27.11.20 թթ. Աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 տեխնոլոգիական աշխատանք- լապտերիկ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 զարգացնող խաղ-հանելուկներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բույսերի խնամք 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 գրաֆիկական թելադրություններ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 …
16.11.20-20.11.20 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 նկարչություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 հեքիաթի ընթերցում Հ.Թումանյան «ՊՈՉԱՏ ԱՂՎԵՍԸ» 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն «Աշունն իմ աչքերով» 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 զարգացնող խաղ-հանելուկներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում…
09.11.20-13.11.20 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն «Աշունն իմ աչքերով» 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 զարգացնող խաղեր-հանելուկներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 Տրամաբանական խաղեր -խնդիրներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 տեխնոլոգիական աշխատանք 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 զարգացնող խաղ-հանելուկներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30…
12.10.20-16.10.20 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 առակների ընթերցում -քննարկում 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 տեխնոլոգիական աշխատանք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 տեխնոլոգիական աշուն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ…
05.10.20-09.10.20 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական գարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 զարգացնող խաղեր-հանելուկներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 Կոմիտասյան օրեր կրթահամալիրում 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 դասասենյակի մաքրություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 զարգացնող խաղ-հանելուկներ 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ…
28.09.20-02.10.20 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի 13:30-14:15 առակների ընթերցում- քննարկում 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Երեքշաբթի 13:30-14:15 բակային խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 դասասենյակի մաքրություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 լող 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 նկարչություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 տեխնոլոգիական աշխատանք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 այց ուսումնական ագարակ…
21.09.20-25.09.20 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի ՀՀ Անկախության օր Երեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բակային խաղեր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 լող 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բացօթյա ընթերցանություն – քննարկում 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 բակային խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 բույսերի խնամք 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 բույսերի խնամք 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում…
14.09.20-18.09.20 թթ. աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի Աշխատանք դասվարի հետ Երեքշաբթի 13:30-14:15 նկարչություն 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 շրջակայքի մաքրություն 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Չորեքշաբթի 13:30-14:15 բացօթյա ընթերցանություն , քննարկում 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 լող 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Հինգշաբթի 13:30-14:15 բակային խաղեր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում 15:45-16:30 Կոմիտասյան ծրագիր 16:30-17:00 ուղեկցում տուն Ուրբաթ 13:30-14:15 Կոմիտասյան ծրագիր 14:15-15:00 ինքնակրթություն 15:00-15:45 ընդմիջում…